BIURO PRASOWE

Najnowsze informacje prasowe do bezpłatnego wykorzystania w mediach.

  • Do sieci trafił właśnie kolejny odcinek kulinarnego vloga „Jestem Borowicz”. To druga część serii nakręcona na szkockich wyspach Lewis & Harris należących do archipelagu Hebrydów Zewnętrznych. Zapierające dech w piersiach widoki, niesamowite plaże, tajemnicze kamienne kręgi, pyszne owoce morza – a wszystko przyprawione muzyką młodych śląskich artystów: Erith i Kolory. 
     


  • „Shine” - tak zatytułowany jest nowy materiał katowickiego indie-rockowego zespołu Kolory. Na płycie znalazło się siedem utworów, a jej oficjalną premierę zaplanowano na 23 listopada.
     


  • Wichury, ulewne deszcze, a z drugiej strony przepiękna tęcza na niebie kilka razy dziennie. Ogromne klify na wyspie Lewis i przepiękne, ciągnące się kilometrami plaże na wyspie Harris. Pełne mrocznych tajemnic kamienne kręgi Callanish oraz oryginalne chałupy zwane Black Houses. No i niesamowite potrawy z guga na czele, podczas gotowania których cała ekipa telewizyjna naciągała swetry na twarze. Adam Borowicz gościł na Hebrydach, gdzie przygotowywał kolejne odcinki swojego kulinarnego vloga.  24 listopada premiera pierwszego z nich.