BIURO PRASOWE

Najnowsze informacje prasowe do bezpłatnego wykorzystania w mediach.

 • W sieci jest już dostępny nowy, siódmy odcinek programu „Jestem Borowicz”. Po pełnej przygód wyprawie na archipelag Hebrydów Zewnętrznych, popularny vloger kulinarny powraca do największej szkockiej metropolii. Tym razem Adam Borowicz zaprasza na spacer po uroczym zakątku Glasgow – ulicy Ashton Lane.
   


 • Styczeń to czas noworocznych postanowień – często związanych ze zdrowym odżywaniem – zapraszamy do przeczytania rozmowy z Dominiką Stachurką, dyplomowaną dietetyczką, znaną w sieci pod pseudonimem Lekka Babeczka. Jak sobie pomóc, a nie zaszkodzić dietą? Jak uniknąć efektu jojo? To tylko niektóre z kwestii poruszonych w wywiadzie.
   


 • Dwa lata temu wydali debiutancką EP „Hungry Eyes”, która przyniosła im sporo pochlebnych recenzji oraz całkiem pokaźne grono sympatyków. Od niedawna, na kanale YouTube dostępne są dwa nowe utwory, zarejestrowane podczas koncertu w Teatrze Śląskim im. Wyspiańskiego, zapowiadające nowy rozdział w karierze katowickiego zespołu Hengelo.

   

  „Chłód” oraz „Półsen” to pierwsze w dorobku zespołu kompozycje z polskimi tekstami. W tym drugim utworze na słuchaczy czeka jeszcze jedna niespodzianka – gościnny udział znanego śląskiego rapera Miousha.